Ozonowanie Wrocław

Rekuperacja nie jest jedynym obszarem naszej działalności. Z względu na zróżnicowane i obszerne potrzeby naszych Klientów, w roku 2010 poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o oczyszczanie powietrza przy użyciu ozonu. Efektem naszych działań w zakresie ozonowania jest usunięcie z przykładowych budynków niepożądanych zapachów, alergenów, bakterii, pleśni i grzybów oraz ogólne odświeżenie przestrzeni. Technologia przez nas stosowana jest innowacyjna, czysta ekologicznie, skuteczna i całkowicie bezpieczna dla ludzi.

Właściwości ozonu znane są od dawna – jest to silny utleniacz o właściwościach bakteriobójczych, który stosowany jest w celu odkażania w przemyśle spożywczym, usuwania nieprzyjemnych zapachów i zanieczyszczeń chemicznych, odkażania wody, dezynfekcji oraz deakaryzacji pomieszczeń. W rzeczywistości, nie ma mikroorganizmów, które byłyby odporne na działanie tego wysokoaktywnego gazu. Zastosowanie tego utleniacza pomaga wyelimować z powietrza mikroorganizmy szkodliwe dla zdrowia ludzi, w szczególności dla dzieci i alergików.

Za pomocą specjalistycznych urządzeń oferujemy ozonowanie w zakresie:

sterylizowania mieszkań polega na zwalczaniu alergenów i drobnoustrojów z pomieszczeń użytkowych oraz mebli tapicerowanych i innych elementów wykonanych z tkanin,

usuwania zapachów w biurach, zakładach pracy, takich jak warsztaty, magazyny, a także obiektach gastronomicznych – barach, pizzeriach, smażalniach i innych miejscach,

odkażania miejsc po wystąpieniu:

pożaru – ma na celu zneutralizowane zapachu spalenizny,

zalaniu – również usunięcie zapachu stęchlizny,

prac remontowych – pozbycie się zapachu świeżej farby; szeroko pojmowane odświeżenie powietrza,

czyszczenia systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w lokalach mieszkalnych i użytkowych zwalczenie pleśni i grzybów (oczyszczenie kanałów nawiewnych w znacznym stopniu zmniejsza pojawienie się groźnej bakterii Legionellozy); czyszczenie gruntowych wymienników ciepła i układów wentylacji mechanicznej – optymalnie powinno czyścić się instalację wentylacyjną raz na 3 lata, a klimatyzacyjną raz na 2 lata;

dezynfekcji pojazdów zwalczanie mikroorganizmów, będących przyczyną niemiłych zapachów w pojazdach i mających negatywny wpływ na zdrowie ludzi; ozonowanie pojazdu oczyści też jego wnętrze z innych przykrych zapachów (związanych z przewozem artykułów wydzielających specyficzną woń, zwierząt, tytoniu lub stęchlizny) i pozostawi czyste kanały klimatyzacyjne oraz wentylacyjne.Podsumowując:

ozonowanie wpłynie korzystnie na zdrowie osób przebywających w swoich mieszkaniach, czy innych miejscach (zakładach pracy, pojazdach)

polepszy funkcjonowanie takich systemów jak wentylacja oraz klimatyzacja

usprawni działanie urządzeń umożliwiających odzysk ciepła (rekuperatory)Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, przygotowaną przez specjalistów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby we Wrocławiu – czeka tu na Państwa grupa doświadczonych specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na każde, nurtujące Państwa pytania.

Ozonowanie świadczymy na terenie Wrocławia:

Fabryczna

Gajowice

Gądów Mały

Grabiszyn

Grabiszynek

Janówek

Jarnołtów

Jerzmanowo

Kozanów

Kuźniki

Leśnica

Marszowice

Maślice

Muchobór Mały

Muchobór Wielki

Nowa Karczma

Nowe Domy

Nowy Dwór

Oporów

Pilczyce

Popowice

Pracze Odrzańskie

Stabłowice

Stabłowice Nowe

Strachowice i Osiniec

Złotniki

Żerniki

Krzyki

Bieńkowice

Bierdzany

Borek

Brochów

Gaj

Glinianki

Huby

Jagodno

Klecina

Krzyki

Księże Małe i Wielkie

Ołtaszyn

Opatowice

Partynice

Południe

Przedmieście Oławskie

Tarnogaj

Wojszyce

Psie Pole

Karłowice

Kleczków

Kłokoczyce

Kowale

Lesica

Ligota

Lipa Piotrowska

Miłostków/Marzanów

Mirowiec

Osobowice

Pawłowice

Polanka

Polanowice

Poświętne

Pracze Widawskie

Psie Pole

Rędzin

Różanka

Sołtysowice

Strachocin

Swojczyce

Świniary

Widawa

Wojnów

Zakrzów

Zgorzelisko